1. Obsługa prawna spółek w ramach bieżącej działalności
Whisbear
Whisbear – Szumiący Miś. Ekspert w usypianiu dzieci. Spółka dwóch sióstr – Zuzanny i Julii Sielickich. Podbijają świat Szumiącymi Misiami, niosąc pomoc rodzicom w 21 krajach na świecie.
Dream Big Studio
Dream Big Studio tworzą Iza i Kamil. Zajmują się fotografią i nagrywaniem filmów z najważniejszych momentów w naszym życiu. Warto zatrzymać chwilę na zdjęciach przez Nich wykonanych.
Miapka
Uwielbiam praktyczne pomysły, które ułatwiają nam mamom codzienne życie. Tak właśnie Karolina stworzyła swoją firmę.
Pinokio baby & kids fashion
To znawcy dziecięcych ubranek. Tam kupisz ubrania dla dzieci od pierwszego dnia ich życia do ubrań dla już całkiem sporych dzieciaków. I wszystko szyte jest w Polsce!
2. Pomoc prawna w stawianiu pierwszych kroków
Kolibry
Kolibry – to wspólny projekt Poli i Julity, doul i matek, które postanowiły połączyć swoją wiedzę, zainteresowania i doświadczenie, aby uczynić poród pozytywnym przeżyciem.
ArVolo
ArVolo – a może włoska restauracja z włoskim szefem kuchni? Już niedługo będziemy mieli gdzie jeść prawdziwą paste i pizzę w stylu rzymskim – to całkowita nowość.
3. Negocjowanie umów z uwzględnieniem praw autorskich
Studio Układanka
Studio Układanka – twórczynią oraz pomysłodawczynią i duchem kreatywnym jest Ania. Jeżeli potrzebujesz logo, plakatu, ulotki, folderu, tworzysz przewodnik lub chcesz stworzyć magazyn– to jest najlepszy adres.
Profeina
Profeina – to butik komunikacji i PR założony przez Magdalenę. To jej zespół pomoże Ci zaistnieć w mediach.
Butik Kreatywny
Butik Kreatywny – Dom Produkcyjny Twórcy. Potrzebujesz kampanii reklamowej, pomysłu na ogłoszenie światu o sobie/swojej działalności – to odpowiedni adres.